Medlemmar

Lista över alla medlemmar i Minerva. Du kan göra ett massutskick genom att klicka på länken längst ner på sidan.

Om du har frågor om nätverket eller om du vill ändra dina uppgifter i
medlemsförteckningen kontakta matrikelansvarig.

NamnTelefonEmail
Lina Ahlgren035-15 31 49lina.ahlgren@byggfast.se
Ulrika Åkerlund010-484 61 31ulrika.akerlund@vectura.se
Annika Andersson035-295 00 33a.andersson@sweco.se
Rebecka Asplund0708-43 82 17rebecka.asplund@vxa.se
Maria Bennet0705-21 90 45maria.bennet@sweco.se
Karin Berg070-253 39 93karin.berg@ncc.se
Sara Bergström072-533 32 83sara.bergstrom@peab.se
AnnCharlott Björnvad Castler035-17 49 04ac@fredblad.se
Margaretha Borgström035-16 71 05margaretha.borgstrom@hh.se
Maria Brandt035-13 82 94maria.brandt@halmstad.se
Maria Carlsson010 722 52 56maria.b.carlsson@wspgroup.se
Ingela Crooningela.croon@sigma.se
Maria Dahlqvist Lönn0725-33 44 73maria.lonn@peab.se
Anna Danielsson070-209 47 08anna.danielsson@wspgroup.se
Beatrice Fredriksson035-14 47 05beatrice.fredriksson@peab.se
Gunilla Grönbeck035-152404gunilla.gronbeck@white.se
Annika Hanssonannika.hansson@halmstad.se
Felicia HellströmXfelicia.hellstrom@wspgroup.se
Ulrika Hyll035-153142 / 0708-119159ulrika.hyll@byggfast.se
Ylva Jalming0733-802 444Ylva@jalming.se
Malin Jarlmalin.jarl@regionhalland.se
Annika Johansson?annika.j@sweco.se
Madelene Johansson0701-479440madelene.johansson@halmstad.se
Rebecca Johansson0733-20 43 54rebecca.johansson@mtabygg.se
Karin Jonsson0727-08 72 00karin.jonsson@sigma.se
Sandra Josefsson0761-41 87 41sandra.josefsson@sweco.se
Veronica Junblad035-138348veronica.junblad@hfab.se
Jessica Kågefors035-17 49 26jessica@fredblad.se
Anett Karlsson035-15 30 48anett.karlsson@se.nsg.com
Linda Klawitter0706-60 26 23linda.klawitter@halmstad.se
Sandra Lindahl010-722 52 57 sandra.lindahl@wspgroup.se
Gunilla Lindberg035-17 49 09gunilla@fredbladarkitekter.se
Nina Lindén035-13 70 29nina.linden@halmstad.se
Lizan Lindh0725-22 21 51lizan.lindh@sweco.se
Kerstin Lorick035-13 72 99kerstin.lorick@halmstad.se
Sara Lundberg035-465 26sara.lundberg@vxa.se
Suzanne Näckdal010-722 52 60suzanne.nackdal@wspgroup.se
Caroline Nilsson010-4491850caroline.nilsson@skanska.se
Sara Olsson010-615 21 73sara.olsson@ramboll.se
Charlotte ÖrnbringXcharlotte.ornbring@halmstad.se
Insa Ostendorf0703-92 64 10 insa.ostendorf@sweco.se
Carin Ottosson035-13 83 65 carin.ottosson@hfab.se
Ingegerd Perssoningegerd.persson@halmstad.se
Malin Persson035-15 58 26malin.persson@ncc.se
Susanna Renmarker010-722 52 65susanna.renmarker@wspgroup.se
Rebecca Söderberg0703-97 26 79rebecca.soderberg@sweco.se
Mariannne Söderstedt035-15 24 03 marianne.soderstedt@white.se
Ellika Stare035-15 24 06ellika.stare@white.se
Kerstin Teutschkerstin.teutsch@afconsult.com
Marinda Törnlycke010-4491820marinda.tornlycke@skanska.se
Camilla Tovstedt035-17 49 27camilla@fredblad.se
Louise Vibe010-615 21 63louise.vibe@ramboll.se
Tina Wagnertmjwagner@gmail.com
Helena Westberg010-722 52 48helena.westberg@wspgroup.se
Irene Wigroth076-496 47 04irene.wigroth@falkenberg.se
Charlotta Winklercharlotta.winkler@wspgroup.se
Alexandra Zoerneralexandra@zoerner.org
Skicka ett email till alla medlemmar

Comments are closed.